Lista produktów marki Springs Creative

Dzianina dżersej Butterfly Packed Dzianina dżersej Butterfly Packed 2
Wysyłamy do 48h
Dzianiny jersey

Dzianina dżersej Butterfly Packed

KBY-63731G550710
4,20 zł
Oryginalna amerykańska dzianina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia motyle w słodkich kolorach różowym, niebieskim i fioletowym. Tło jest białe.  Z tej dzianiny można uszyć słodkie sukienki lub bluzki. 
Panel bawełniany Wild Wings Contemplation
Wysyłamy do 48h
Panele 36" (90 cm)

Panel bawełniany Wild Wings Contemplation

FP-494792160715P
49,00 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative z serii przedstawiającej dzikie zwierzęta. Na panelu zostały przedstawione trzy wilki.  Kupując 1 szt. otrzymujesz prostokątny fragment tkaniny o wymiarach: ok. 90 x 110 cm (36" x 44").
Panel bawełniany Wild Wings Quest of the Hunter
Wysyłamy do 48h
Panele 36" (90 cm)

Panel bawełniany Wild Wings Quest of the Hunter

FP-730512160715
49,00 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative z serii przedstawiającej dzikie zwierzęta. Na panelu zostały przedstawione lecące dzikie ptaki.  Kupując 1 szt. otrzymujesz prostokątny fragment tkaniny o wymiarach: ok. 90 x 110 cm (36" x 44").
Panel bawełniany Wild Wings Stoney Brook Panel bawełniany Wild Wings Stoney Brook 2
Wysyłamy do 48h
Panele 36" (90 cm)

Panel bawełniany Wild Wings Stoney Brook

FP-49483A620715P
49,00 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative z serii przedstawiającej dzikie zwierzęta. Na panelu zostały przedstawione dzikie jelenie i sarny pijące wodę z leśnego strumienia.  Kupując 1 szt. otrzymujesz prostokątny fragment tkaniny o wymiarach: ok. 90 x 110 cm (36" x 44").
Tkanina bawełniana Myszka Miki & Minnie Vintage Bubbles Tkanina bawełniana Myszka Miki & Minnie Vintage Bubbles 2
Wysyłamy do 48h
4,90 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia myszkę Miki i myszkę Minnie, które puszczają bańki mydlane. Tło jest szare. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę. Znakomita na wszelkie dziecięce projekty. 
Tkanina bawełniana Myszka Miki Nursery Peekaboo Tkanina bawełniana Myszka Miki Nursery Peekaboo 2
Wysyłamy do 48h
3,80 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia śpiącą myszkę Miki. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę. Znakomita na wszelkie dziecięce projekty. 
Tkanina bawełniana Kucyki Pony Heart Toss Tkanina bawełniana Kucyki Pony Heart Toss 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Kucyki Pony Heart Toss

FBY-66314A620715
4,00 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia postacie z bajki My Little Pony: kucyki Pinkie Pie, Rainbow Dash, Fluttershy, Twilight Sparkle, Rarity, Apple Jack i dinozaura Spike, w serduszkach. Tło jest białe. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę....
Tkanina bawełniana Świnka Peppa Pig Seaside Tkanina bawełniana Świnka Peppa Pig Seaside 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Świnka Peppa Pig Seaside

FBY-66291B110715
3,80 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia postacie z bajki Świnka Peppa. Tło jest granatowe. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę. Znakomita na wszelkie dziecięce projekty.
Tkanina bawełniana Hello Kitty Toss Tkanina bawełniana Hello Kitty Toss 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Hello Kitty Toss

FBY-56856G550715
5,00 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia postacie z bajki Hello Kitty. Tło jest białe. Tkanina jest licencjonowana. Zobacz też inne tkaniny z tej serii.
Tkanina bawełniana Hello Kitty Head Toss Tkanina bawełniana Hello Kitty Head Toss 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Hello Kitty Head Toss

FBY-59431C470715
6,00 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia postacie z bajki Hello Kitty. Tkanina jest licencjonowana. Zobacz też inne tkaniny z tej serii.
Tkanina bawełniana Disney Myszka Minnie Dots Tkanina bawełniana Disney Myszka Minnie Dots 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Disney Myszka Minnie Dots

FBY-656241100715
3,80 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia uśmiechniętą myszkę Minnie w kropeczek w kolorach czerwonym i żółtym z kokardkami. Tło jest czarne. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę. Znakomita na wszelkie dziecięce projekty. 
Kupon 98 cm tkanina bawełniana Gra o tron: House Sigils Kupon 98 cm tkanina bawełniana Gra o tron: House Sigils 2
niedostępne
Końcówki i kupony tkanin

Kupon 98 cm tkanina bawełniana Gra o tron: House Sigils

FBY-64269A620715
25,00 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative, z motywami serialu Gra o Tron.  Tkanina została wyprodukowana na licencji HBO i jest przeznaczona do użytku prywatnego/domowego (nie dla produkcji przemysłowej).  Uwaga! Końcówka z belki. 
Tkanina bawełniana Kucyki Pony Packed Friends Tkanina bawełniana Kucyki Pony Packed Friends 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Kucyki Pony Packed Friends

FBY-66315A620715
3,80 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia postacie z bajki My Little Pony: kucyki Pinkie Pie, Rainbow Dash, Fluttershy, Twilight Sparkle, Rarity, Apple Jack. Tło jest jasnoróżowe. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę. Znakomita na wszelkie...
Tkanina bawełniana Kucyki Pony Packed Magic Tkanina bawełniana Kucyki Pony Packed Magic 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Kucyki Pony Packed Magic

FBY-64386A620715
3,80 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia postacie z bajki My Little Pony: kucyki Pinkie Pie, Rainbow Dash, Fluttershy, Twilight Sparkle, Rarity, Apple Jack. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę. Znakomita na wszelkie dziecięce projekty. 
Tkanina bawełniana Disney Myszka Minnie Patch Tkanina bawełniana Disney Myszka Minnie Patch 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Disney Myszka Minnie Patch

FBY-51997C47018
8,00 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia uśmiechniętą myszkę Minnie na tle kolorowych kwadratów. Tkanina jest licencjonowana. Uwaga! To jest końcówka z belki, sprzedajemy ją w całości. 
Tkanina bawełniana Myszka Minnie Flowers Polka Dots Tkanina bawełniana Myszka Minnie Flowers Polka Dots 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Myszka Minnie Flowers Polka Dots

FBY-52516110018
3,20 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia uśmiechniętą myszkę Minnie na czarnym tle w białe kropeczki. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę. Znakomita na wszelkie dziecięce projekty. 
Tkanina bawełniana Myszka Miki Vintage Scenes of Romance Tkanina bawełniana Myszka Miki Vintage Scenes of Romance 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Myszka Miki Vintage Scenes of Romance

FBY-65215A620715
3,90 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia myszki Miki i Minnie w czerwonym samochodzie na szarym tle, w stylu vintage. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę. Znakomita na wszelkie dziecięce projekty.  
Tkanina bawełniana Auta Zygzak McQueen & Cruz Tkanina bawełniana Auta Zygzak McQueen & Cruz 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Auta Zygzak McQueen & Cruz

FBY-63886A620715
3,90 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia samochody Zygzak McQueen i Cruz, bohaterów bajki Auta 3 na niebieskim tle. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę. Znakomita na wszelkie dziecięce projekty. Zobacz też inne tkaniny z kolekcji Auta!
Tkanina bawełniana Auta Zygzak McQueen Toss Tkanina bawełniana Auta Zygzak McQueen Toss 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Auta Zygzak McQueen Toss

FBY-65676A620715
3,90 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia samochody Zygzak McQueen, bohaterów bajki Auta 3 na szarym tle. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę. Znakomita na wszelkie dziecięce projekty. Zobacz też inne tkaniny z kolekcji Auta!
Tkanina bawełniana Marvel Spiderman Badge Tkanina bawełniana Marvel Spiderman Badge 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Marvel Spiderman Badge

FBY-65136A620715
4,20 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia głowę Spidermana, bohatera komiksu i bajki Marvel Spiderman na niebieskim tle. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę. Znakomita na wszelkie dziecięce projekty. Zobacz też inne tkaniny z kolekcji Marvel!
Tkanina bawełniana Świnka Peppa Friends 2 Tkanina bawełniana Świnka Peppa Friends 2 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Świnka Peppa Friends 2

FBY-658981600715
4,20 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia świnkę Peppę w otoczeniu przyjaciół z bajki. Tło jest niebieskie. Tkanina jest licencjonowana. Z tej tkaniny uszyjesz cudowny kocyk dla malucha albo poszewkę na kołderkę. Znakomita na wszelkie dziecięce projekty. 
Tkanina bawełniana Świnka Peppa One Big Family
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Świnka Peppa One Big Family

FBY-65897C470715
8,00 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia świnkę Peppę w otoczeniu swojej rodziny. Tło jest różowe. Tkanina jest licencjonowana. Uwaga! To jest końcówka z belki, sprzedajemy ją w całości. 
Tkanina bawełniana Marvel Spiderman Head Toss Tkanina bawełniana Marvel Spiderman Head Toss 2
niedostępne
Tkaniny wyprzedane

Tkanina bawełniana Marvel Spiderman Head Toss

FBY-651501100715
23,00 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative. Przedstawia głowę Spidermana, bohatera komiksu i bajki Marvel Spiderman na czarnym tle. Tkanina jest licencjonowana.
Tkanina bawełniana Christmas Cardinal Birds Tkanina bawełniana Christmas Cardinal Birds 2
niedostępne
Boże Narodzenie i zima

Tkanina bawełniana Christmas Cardinal Birds

FBY-74950A620715
5,00 zł
Oryginalna amerykańska tkanina bawełniana premium marki Springs Creative zaprojektowana jako część kolekcji "Christmas". Przedstawia zielone, bożonarodzeniowe gałązki i czerwone ptaszki kardynałki na kremowym tle. 
Pokazano 1-24 z 45 pozycji
Produkt został dodany do listy ulubionych
Produkt dodany do porównania.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej, jak je wyłączyć.